Gazipaşa Camping – Hacıbaba Kamp Alanı

Hakkımızda

Gazipaşa Kamp Alanı

Gazipaşa Kamp Alanı (eski adıyla koru kamping) , doğanın mükemmelliğini ve kusursuzluğunu hissedebileceğiniz bir konumda yer almaktadır. Hayatın sıkıntılarından ve dertlerinden biran olsun uzaklaşmak isteyen misafirlerimiz , Gazipaşa Kamp alanımızda yeniden hayat bulmaktadır.

Kamp alanımız'da Bungalow evlerinden , aktivite alanlarına , denize olan yakınlığı, doğanın sessizliği ve gün batımı manzarasına kadar , aileniz yada sevdiklerinizle beraber harika vakitler geçirebilirsiniz.

Doğa'nın eşsiz manzaraları , hemen yakınlarda bulunan Koy'daki denizin berraklığı , Gazipaşa Camping alanında bulunan Yetişkin ve Çocuk havuzuyla beraber , ziyaretçilerimiz , hayatları boyunca unutamayacakları deneyimler yaşıyor.

Gazipaşa Gezilecek Yerler listesinde her zaman, zirveyi oynayan bu doğa güzelliği , sizlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek bir araya getirildi.Kamp alanın'da çadır kurabilir , Bungalow kiralayabilir , Restorant'daki enfes yemekleri tadabilir , Havuz'da günün yorgunluğunu atabilir , yada kendinizi doğanın eşsiz manzarısını hayretle izlerken bulabilirsiniz.

 

Gazipaşa Camping alanı , Gazipaşa en iyi restorant'lar dendiğinde akla gelen ilk isimlerden. Restorant'da bulunan ızgaralar , çorbalar , sıcak ve soğuk içecekler , alkollü ve alkolsüz içecek servisleriyle , günün sonunda muazzam bir yemek lezzetiyle mutlu olmanız için çalışıyor.

Doğal Havuz , Alanya'nın güzide yerlerinden birisi. Buraya her gün bir çok turist ve yerli , yüzmeye ve kendisini Doğal Havuzun serin sularına bırakmakta. Kamp alanına çok yakın olan Doğal Havuz , sizi serin sularıyla serinletmek için bekliyor olacak.

Tatlı su tercih eden misafirlerimizi de unutmadık, Yetişkin ve Çocuk havuzumuz , Gazipaşa Kamp alanı misafirlerimiz için hizmet vermeye devam ediyor.

Hemen şimdi , sizde Gazipaşa Camping alanında , sevdiklerinizle beraber unutamayacağınız anlar biriktirin.

icon-1.png

Hakkımızda

GAZİPAŞA'DA HER YIL KONFOR , HUZUR , MANZARA VE YEMEĞİN TADINI ÇIKARMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYORUZ.
icon-2.png

Ulaşım Bilgileri

Adres: D-400 Karayolu ÜzeriGazipaşa / AntalyaKORU MAH. CUMHURİYET CD. NO : 306/1